شرکت تولید نرم گندله آهن درجه یک

نرمه گندله آهن درجه یک یکی از پرکاربردترین نوع ضایعات آهن می باشد که دارای شکل کروی و گرد بوده و در بیشتر صنایع کاربرد و کارایی بالایی دارد. برای تولید نرم گندله آهن درجه یک شرکت های بسیار زیادی فعالیت دارند که یکی از این شرکت ها مجموعه ما می باشد این مجموعه با استفاده از تجهیزات کامل و به کارگیری کوره های مجهز اقدام به تولید انواع نرم گندله کرده است و با تولید این محصولات توانسته نیاز مصرف کننده به این محصول را تامین نماید.

شرکت تولید نرم گندله آهن درجه یک

آشنایی با فرایند گندله سازی

آشنایی با فرایند گندله سازی برای تولید انواع آهن به مواد اولیه مهم نیاز است که یکی از این مواد اولیه گندله میباشد سنگ آهن به تنهایی نمی تواند در کوره های احیا به فولاد تبدیل شود بنابراین در ابتدا آن را به صورتگران سانتر در می آورند و با تولید گندله آن را برای تهیه آهن خالص به داخل کوره های احیا هدایت میکند. گندله سازی طی فرآیندهای مختلفی صورت می گیرد که در این بخش می خواهیم شما را با فرایند گندله سازی آشنا کنیم.

فرایند گندله سازی در سه مرحله انجام می شود اولین مرحله آماده سازی مواد اولیه می باشد مواد خام و اولیه که قرار است تبدیل به گندله شود را به طور کامل مهیا و آماده می سازند و آن را درون کوره های متفاوت قرار می‌دهند تا گندله خام تشکیل شود. سپس گندله خام را به حالت پخت در می آورند برای اینکه گندله حالت سخت و سفت و خود گیرد آن را درون کوره بر روی هم قرار می دهند و با عبور دادن هوا از درون آن فرایند دمش، مکش، پیش گرمایش و پخت را به نحو احسنت انجام می دهند.

پس از طی مراحل ذکر شده آخرین مرحله آن یعنی مرحله خنک شدن گندله انجام می شود. فرآیندهای تولید گندله در روش های مختلف از نظر نحوه پخت و کوره ها با هم متفاوت می‌باشد.

سفارش انواع نرمه گندله آهن با کیفیت

سفارش انواع نرمه گندله آهن با کیفیت بیشتر افراد امروزه به دلیل مشغله های کاری و کمبود وقت نمی توانند به صورت حضوری به مراکز فروش انواع نرم گندله مراجعه کند بنابراین به دنبال راه حلی هستند که بتوانند به صورت غیر حضوری اقدام به خرید این محصولات نمایند. با وجود فروشگاه های اینترنتی این مشکل برای تمامی افراد حل شده است مصرف کننده می تواند با سفارش نرمه گندله آهن با کیفیت در انواع و اقسام مختلف این محصول با کیفیت خریداری کند.

این مجموعه با هدف افزایش کیفیت و کمیت محصولات ایرانی فعالیت های خود را در زمینه فروش صادرات انواع نرمه گندله آغاز کرده است و با ارائه بهترین خدمات به مشتریان توانسته است سفارشات مشتریان در انواع مختلف را در اسرع وقت به دست مصرف کنندگان عزیز رساند. شما با خرید از این مجموعه میتوانید هم در وقت خود صرفه جویی کنید و هم هزینه و نرخ کمتری برای خرید نرمه گندله صرف نمایید.

  • تبلیغات: 
    1. قیمت مناسب میلگرد ۸ آجدار A2 ضخیم
    2. فروش انواع میلگرد آجدار عمده
    3. ورق فولاد دمشقی اوکراین
    4. آهن اسفنجی لوله ای صادراتی خام نی ریز + قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف